C0472.18.03
General Cable
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ C0472.18.03 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ C0472.18.03 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | C0472.18.03 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | General Cable |
| ការពិពណ៌នា | CABLE 2COND 18AWG RED SHLD 500' |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $52.633 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | C0472.18.03 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | General Cable |
| ការពិពណ៌នា | CABLE 2COND 18AWG RED SHLD 500' |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 627 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | General Cable Wire & Cable Catalog |
| ផលិតផលរូបថត | C0472.18.03.jpg |
| ប្រភេទ | ខ្សែ, ខ្សភ្លើង |
| រង្វាស់ខ្សែ | 18 AWG |
| តង់ស្យុង | 300V |
| ការប្រើប្រាស់ | Alarm, Safety |
| ប្រភេទការពារ | Foil |
| ស្រទាប់ការពារ | Flexfoil® |
| ស្រទាប់ការពារ | 100% |
| ស៊េរី | - |
| ការវាយតម្លៃ | ASTM B-3 |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | 0°C ~ 60°C |
| ចំនួនអ្នកដឹកនាំ | 2 |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង | 500.0' (152.4m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| អាវពណ៌ | Red |
| កម្រាស់ (អ៊ីសូឡង់) កម្រាស់ | 0.0200" (0.508mm) |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| អាវ (អ៊ីសូឡង់) អង្កត់ផ្ចិត | 0.182" (4.62mm) |
| លក្ខណៈពិសេស | Drain Wire |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | 2 Conductor Multi-Conductor Cable Red 18 AWG Foil 500.0' (152.4m) |
| ស្នូលអ្នកដឹកនាំ | Solid |
| សម្ភារៈស្នូល | Copper, Annealed Bare |
| អ៊ីសូឡង់ចំហាយ | Polypropylene (PP) |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Multi-Conductor |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី General Cable ។ យើងមានបំណែក 627 General Cable C0472.18.03 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
C0474.41.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 16AWG RED SHLD 50' - នៅក្នុងស្តុក:
3141
- ភាគ #:
C0474.18.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 16AWG RED SHLD 500' - នៅក្នុងស្តុក:
467
- ភាគ #:
C0471.18.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG RED 500' - នៅក្នុងស្តុក:
843
- ភាគ #:
C0471.18.01 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG BLACK 500' - នៅក្នុងស្តុក:
897
- ភាគ #:
C0460.38.10 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
2C/12 19/.0185TC OA SH PLTC - នៅក្នុងស្តុក:
78
- ភាគ #:
C0471.25.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG RED 500' - នៅក្នុងស្តុក:
880
- ភាគ #:
C0459A.41.10 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 3COND 14AWG GRY SHLD 100' - នៅក្នុងស្តុក:
479
- ភាគ #:
C0474.30.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 16AWG RED SHLD 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
194
- ភាគ #:
C0478.38.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 4COND 14AWG RED 500' - នៅក្នុងស្តុក:
188
- ភាគ #:
C0475.41.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 14AWG RED SHLD 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
4798
- ភាគ #:
C0472.41.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG RED SHLD 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
461
- ភាគ #:
C0471.41.07 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG BLUE 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
488
- ភាគ #:
C0478.41.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 4COND 14AWG RED 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
80
- ភាគ #:
C0471.41.01 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG BLACK 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
451
- ភាគ #:
C0472.30.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG RED SHLD 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
339
- ភាគ #:
C0472.46.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG RED 5000' - នៅក្នុងស្តុក:
74
- ភាគ #:
C0471.25.02 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG WHITE 500' - នៅក្នុងស្តុក:
871
- ភាគ #:
C0473.41.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 16AWG RED 100' - នៅក្នុងស្តុក:
3080
- ភាគ #:
C0471.18.07 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG BLUE 500' - នៅក្នុងស្តុក:
837
- ភាគ #:
C0471.41.03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
General Cable - ការពិពណ៌នា:
CABLE 2COND 18AWG RED 1000' - នៅក្នុងស្តុក:
418
