678D337M063EN4D
Electro-Films (EFI) / Vishay
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 678D337M063EN4D ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 678D337M063EN4D ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 678D337M063EN4D |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| ការពិពណ៌នា | CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | មានផ្ទុកនាំមុខ / មិនស៊ីគ្នាពី RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 220 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.491 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 678D337M063EN4D |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| ការពិពណ៌នា | CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | មានផ្ទុកនាំមុខ / មិនស៊ីគ្នាពី RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 21873 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 678D Series |
| ប្រភេទ | ឧបករណ៍ផ្ទុក |
| តង់ស្យុង - វាយតម្លៃ | 63V |
| ការអត់ឱន | ±20% |
| ផ្ទៃដីទំហំម៉ោន | - |
| ទំហំ / វិមាត្រ | 0.630" Dia (16.00mm) |
| ស៊េរី | 678D |
| ការវាយតម្លៃ | - |
| ប្លែងភាព | Polar |
| ការវេចខ្ចប់ | Bulk |
| កញ្ចប់ / សំណុំរឿង | Radial, Can |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -55°C ~ 105°C |
| ប្រភេទម៉ោន | Through Hole |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ជីវិត @ Temp ។ | 4000 Hrs @ 105°C |
| គម្លាតនាំមុខ | 0.295" (7.50mm) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) | 1.319" (33.50mm) |
| ESR (ភាពស៊ាំស៊េរីស្មើ) | - |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C |
| សមត្ថភាព | 330µF |
| កម្មវិធី | General Purpose |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Electro-Films (EFI) / Vishay ។ យើងមានបំណែក 21873 Electro-Films (EFI) / Vishay 678D337M063EN4D ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
678D396M063CC2D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
46750
- ភាគ #:
678D338M016FR4D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
16406
- ភាគ #:
678D337M040DM3J - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 40V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
30569
- ភាគ #:
678D338M6R3DS3D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
28885
- ភាគ #:
678D338M010EN5O - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
19733
- ភាគ #:
678D337M063EN5D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
18903
- ភាគ #:
678D337M050EK4J - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
20471
- ភាគ #:
678D337M063EN5J - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
16956
- ភាគ #:
678D337M040DM4D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 40V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
30156
- ភាគ #:
678D338M020FV4D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 20V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
18886
- ភាគ #:
678D337M063EN3D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
20487
- ភាគ #:
678D338M016FR3D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
15007
- ភាគ #:
678D337M063EK5D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
22505
- ភាគ #:
678D337M063DS3D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
25911
- ភាគ #:
678D338M6R3DS3J - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
28789
- ភាគ #:
678D337M050EK5D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
25566
- ភាគ #:
678D337M063EK4D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
19694
- ភាគ #:
678D337M040DM3D - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 40V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
30523
- ភាគ #:
678D338M016EN5O - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
21804
- ភាគ #:
678D337M063EK4O - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Electro-Films (EFI) / Vishay - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
19435

