B41851F5228M000
EPCOS
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ B41851F5228M000 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ B41851F5228M000 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | B41851F5228M000 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | EPCOS |
| ការពិពណ៌នា | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.135 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | B41851F5228M000 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | EPCOS |
| ការពិពណ៌នា | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 165428 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | B41851, 43851 Series |
| ប្រភេទ | ឧបករណ៍ផ្ទុក |
| តង់ស្យុង - វាយតម្លៃ | 25V |
| ការអត់ឱន | ±20% |
| ផ្ទៃដីទំហំម៉ោន | - |
| ទំហំ / វិមាត្រ | 0.492" Dia (12.50mm) |
| ស៊េរី | B41851 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.09A @ 120Hz |
| ការវាយតម្លៃ | - |
| ប្លែងភាព | Polar |
| ការវេចខ្ចប់ | Bulk |
| កញ្ចប់ / សំណុំរឿង | Radial, Can |
| ឈ្មោះដ៏ទៃទៀត | B41851F5228M |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | -40°C ~ 105°C |
| ប្រភេទម៉ោន | Through Hole |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ជីវិត @ Temp ។ | 2000 Hrs @ 105°C |
| គម្លាតនាំមុខ | 0.197" (5.00mm) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| កម្ពស់ - អង្គុយ (អតិបរមា) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (ភាពស៊ាំស៊េរីស្មើ) | 140 mOhm @ 120Hz |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 140 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| សមត្ថភាព | 2200µF |
| កម្មវិធី | General Purpose |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី EPCOS ។ យើងមានបំណែក 165428 EPCOS B41851F5228M000 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
B41851F6228M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
76853
- ភាគ #:
B41851F4228M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
201986
- ភាគ #:
B41851F5477M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
414605
- ភាគ #:
B41851F6687M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
190842
- ភាគ #:
B41851F5158M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
165141
- ភាគ #:
B41851F7107M7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
5798
- ភាគ #:
B41851F4109M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
70401
- ភាគ #:
B41851F7107M8 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
4305
- ភាគ #:
B41851F4338M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
169271
- ភាគ #:
B41851F7108M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
191384
- ភាគ #:
B41851F7227M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
561278
- ភាគ #:
B41851F6108M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
152910
- ភាគ #:
B41851B9476M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
434231
- ភាគ #:
B41851F7107M - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
4954
- ភាគ #:
B41851F4227M7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
5979
- ភាគ #:
B41851F4227M - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
5019
- ភាគ #:
B41851B5227M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
535024
- ភាគ #:
B41851F3109M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
66928
- ភាគ #:
B41851F2158M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
460395
- ភាគ #:
B41851F7228M000 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
EPCOS - ការពិពណ៌នា:
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL - នៅក្នុងស្តុក:
87816

