911M-2-3-01500-G
CNC Tech
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 911M-2-3-01500-G ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 911M-2-3-01500-G ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 911M-2-3-01500-G |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | CNC Tech |
| ការពិពណ៌នា | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.671 | $12.34 | $11.822 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $11.084 | $10.714 | $10.123 | |||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 911M-2-3-01500-G |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | CNC Tech |
| ការពិពណ៌នា | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 3793 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 911M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Multimode, Duplex, OM3 |
| ស៊េរី | - |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | - |
| ការវាយតម្លៃ | - |
| ឈ្មោះដ៏ទៃទៀត | 1175-1896 |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | Not Applicable |
| ប្រវែង - រួម | 49.2' (15.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | 0.30dB |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | 50/125 |
| លក្ខណៈពិសេស | - |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 49.2' (15.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | Beige |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | Aqua |
| ប្រភេទខ្សែកាប | - |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.08" (2.0mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | LC Duplex |
| តំណទី 1 | LC Duplex |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី CNC Tech ។ យើងមានបំណែក 3793 CNC Tech 911M-2-3-01500-G ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
911M-2-3-02500-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - នៅក្នុងស្តុក:
2597
- ភាគ #:
911M-2-3-00200-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - នៅក្នុងស្តុក:
7442
- ភាគ #:
911M-2-3-00500-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - នៅក្នុងស្តុក:
4903
- ភាគ #:
911M-2-3-02000-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - នៅក្នុងស្តុក:
2064
- ភាគ #:
911M-2-3-02500-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - នៅក្នុងស្តុក:
1945
- ភាគ #:
911S-2-5-00300 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - នៅក្នុងស្តុក:
6366
- ភាគ #:
911S-2-5-00100-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - នៅក្នុងស្តុក:
8585
- ភាគ #:
911M-2-3-00700-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - នៅក្នុងស្តុក:
4469
- ភាគ #:
911M-2-3-00300-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - នៅក្នុងស្តុក:
6029
- ភាគ #:
911M-2-3-00200-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - នៅក្នុងស្តុក:
7956
- ភាគ #:
911S-2-5-00200-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - នៅក្នុងស្តុក:
6308
- ភាគ #:
911M-2-3-00300-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - នៅក្នុងស្តុក:
8039
- ភាគ #:
911M-2-3-02000-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - នៅក្នុងស្តុក:
2636
- ភាគ #:
911S-2-5-00200 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - នៅក្នុងស្តុក:
8154
- ភាគ #:
911M-2-3-01000-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - នៅក្នុងស្តុក:
4279
- ភាគ #:
911S-2-5-00100 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - នៅក្នុងស្តុក:
8118
- ភាគ #:
911M-2-3-00500-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - នៅក្នុងស្តុក:
5740
- ភាគ #:
911M-2-3-00700-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - នៅក្នុងស្តុក:
5137
- ភាគ #:
911M-2-3-01500-PL - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - នៅក្នុងស្តុក:
2920
- ភាគ #:
911M-2-3-01000-G - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
CNC Tech - ការពិពណ៌នា:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - នៅក្នុងស្តុក:
4106

