QCM019SC2DC006F
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ QCM019SC2DC006F ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ QCM019SC2DC006F ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | QCM019SC2DC006F |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6" |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 5 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $95.855 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | QCM019SC2DC006F |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6" |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 394 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 1589058 Drawing |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| ការប្រើប្រាស់ | Industrial Environments - IP67 |
| ការការពារ | Unshielded |
| ស៊េរី | - |
| ឈ្មោះដ៏ទៃទៀត | 1589058-3 1589058-3-ND |
| ប្រវែង | 0.50' (152.40mm) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Assembly Circular 19 pos Female to Wire Leads 0.50' (152.40mm) |
| ពណ៌ | Multiple |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Individual |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | Wire Leads |
| លេខរៀងទី 1 នៃការតភ្ជាប់ទីតាំងដែលបានផ្ទុក | All |
| ចំនួនអ្នកទស្សនាទី 1 | 19 |
| តំណទី 1 | Female |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 394 Agastat Relays / TE Connectivity QCM019SC2DC006F ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
QCM019PC2DMC150B - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
306
- ភាគ #:
QCM019SC0DCC15P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
346
- ភាគ #:
QCM019SC2DC012F - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
429
- ភាគ #:
QCM019SC2DC020F - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 20" - នៅក្នុងស្តុក:
379
- ភាគ #:
QCM019SC2DM012P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
318
- ភាគ #:
QCM019PC2DC024B - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
308
- ភាគ #:
QCM019SC2DC018F - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN REC 19POS CPC 30AWG - នៅក្នុងស្តុក:
350
- ភាគ #:
QCM019PC2DMC150 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
314
- ភាគ #:
QCM019PC2DC072B - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
281
- ភាគ #:
QCM019SC2DC036P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
337
- ភាគ #:
QCM019SC2DM036P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
360
- ភាគ #:
QCM019SC2DC003P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP - នៅក្នុងស្តុក:
364
- ភាគ #:
QCM019SC2DC020P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN RCPT 19POS 30AWG FAST ON - នៅក្នុងស្តុក:
308
- ភាគ #:
QCM019SC0DC036P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
325
- ភាគ #:
QCM019SC0DC012F - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
389
- ភាគ #:
QCM019SC2DC012P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
396
- ភាគ #:
QCM019PC2DC020B - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
319
- ភាគ #:
QCM044PC2DC006 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CIRCULAR - នៅក្នុងស្តុក:
277
- ភាគ #:
QCM019SC2DC006P - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6" - នៅក្នុងស្តុក:
711
- ភាគ #:
QCM019SC2DC003F - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP - នៅក្នុងស្តុក:
369

