6374610-5
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 6374610-5 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 6374610-5 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 6374610-5 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 900BUF SM LC TO SC 5 |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 15 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.558 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 6374610-5 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 900BUF SM LC TO SC 5 |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 6697 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 6374610 |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Singlemode, Simplex |
| ស៊េរី | - |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | 55dB |
| ការវាយតម្លៃ | PVDF |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 16.4' (5.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | 0.20dB |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | - |
| លក្ខណៈពិសេស | Low Smoke |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic LC To SC 16.4' (5.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | White |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | White |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Buffered Fiber |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.03" (0.9mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | SC |
| តំណទី 1 | LC |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 6697 Agastat Relays / TE Connectivity 6374610-5 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
6374610-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 900BUF SM LC TO SC 4 - នៅក្នុងស្តុក:
5773
- ភាគ #:
6374610-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 900BUF SM LC TO SC 2 - នៅក្នុងស្តុក:
7097
- ភាគ #:
6374610-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 900BUF SM LC TO SC 1 - នៅក្នុងស្តុក:
7131
- ភាគ #:
6374537-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 - នៅក្នុងស្តុក:
1348
- ភាគ #:
6374518-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 2M1 - នៅក្នុងស្តុក:
5795
- ភាគ #:
6374611-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 1M1 - នៅក្នុងស្តុក:
7875
- ភាគ #:
6374610-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 900BUF SM LC TO LC 15 - នៅក្នុងស្តុក:
6432
- ភាគ #:
6374611-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 4M1 - នៅក្នុងស្តុក:
6396
- ភាគ #:
6374518-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 3M1 - នៅក្នុងស្តុក:
5032
- ភាគ #:
6374610-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 900BUF SM LC TO SC 3 - នៅក្នុងស្តុក:
6219
- ភាគ #:
6374611-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 5M1 - នៅក្នុងស្តុក:
5845
- ភាគ #:
6374611-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2.65 - នៅក្នុងស្តុក:
6865
- ភាគ #:
6374537-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 2 - នៅក្នុងស្តុក:
707
- ភាគ #:
6374611-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 3M1 - នៅក្នុងស្តុក:
7674
- ភាគ #:
6374611-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2M1 - នៅក្នុងស្តុក:
6811
- ភាគ #:
6374537-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX .5 - នៅក្នុងស្តុក:
1406
- ភាគ #:
6374611-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SN LC-SC 8M1 - នៅក្នុងស្តុក:
6137
- ភាគ #:
6374610-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 900BUF SM LC TO SC .068 - នៅក្នុងស្តុក:
6415
- ភាគ #:
6374612-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 MM SC-LC 1M - នៅក្នុងស្តុក:
4565
- ភាគ #:
63746-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN MAG TERM 23-27AWG QC 0.110 - នៅក្នុងស្តុក:
470867

