6278881-3
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 6278881-3 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 6278881-3 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 6278881-3 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.041 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
Product parameter
| លេខផ្នែក | 6278881-3 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 1993 pcs |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Multimode, Duplex |
| ស៊េរី | - |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | - |
| ការវាយតម្លៃ | OFNR |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 9.8' (3.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | - |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | 50/125 |
| លក្ខណៈពិសេស | Riser, Zipcord |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 9.8' (3.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | Red |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | Orange |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Twin Zip |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.14" (3.6mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | MT-RJ Secure |
| តំណទី 1 | ST (2) |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 1993 Agastat Relays / TE Connectivity 6278881-3 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
6278884-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,50,MTRJ-ST - នៅក្នុងស្តុក:
2020
- ភាគ #:
6278879-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1874
- ភាគ #:
6278883-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - នៅក្នុងស្តុក:
2111
- ភាគ #:
6278880-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - នៅក្នុងស្តុក:
2505
- ភាគ #:
6278881-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1863
- ភាគ #:
6278884-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,50,MTRJ-ST - នៅក្នុងស្តុក:
1974
- ភាគ #:
6278881-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1597
- ភាគ #:
6278879-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - នៅក្នុងស្តុក:
2062
- ភាគ #:
6278879-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - នៅក្នុងស្តុក:
2430
- ភាគ #:
6278878-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1910
- ភាគ #:
6278884-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,50,MTRJ-ST - នៅក្នុងស្តុក:
2071
- ភាគ #:
6278883-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1972
- ភាគ #:
6278883-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1937
- ភាគ #:
6278883-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1782
- ភាគ #:
6278881-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - នៅក្នុងស្តុក:
2508
- ភាគ #:
6278884-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,50,MTRJ-ST - នៅក្នុងស្តុក:
1797
- ភាគ #:
6278880-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1594
- ភាគ #:
6278879-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1956
- ភាគ #:
6278884-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,50,MTRJ-ST - នៅក្នុងស្តុក:
1889
- ភាគ #:
6278880-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - នៅក្នុងស្តុក:
2043

