5492022-6
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 5492022-6 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 5492022-6 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 5492022-6 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | Get a quote | ||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 5492022-6 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 5349 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 5492022 |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Singlemode, Duplex |
| ស៊េរី | OPTIMATE |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | 55dB |
| ការវាយតម្លៃ | OFNR |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 49.2' (15.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | 0.50dB |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | - |
| លក្ខណៈពិសេស | Riser, Zipcord |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic FC/UPC (2) To FC/UPC (2) 49.2' (15.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | Blue |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | Yellow |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Twin Zip |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.12" (3.0mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | FC/UPC (2) |
| តំណទី 1 | FC/UPC (2) |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 5349 Agastat Relays / TE Connectivity 5492022-6 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
5492065-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - នៅក្នុងស្តុក:
4947
- ភាគ #:
5492021-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)49FT - នៅក្នុងស្តុក:
5161
- ភាគ #:
5492021-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)65FT - នៅក្នុងស្តុក:
5694
- ភាគ #:
5492052-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - នៅក្នុងស្តុក:
21686
- ភាគ #:
5492022-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT - នៅក្នុងស្តុក:
5462
- ភាគ #:
5492021-8 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - នៅក្នុងស្តុក:
4616
- ភាគ #:
5492022-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)3FT - នៅក្នុងស្តុក:
6043
- ភាគ #:
5492022-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)33FT - នៅក្នុងស្តុក:
5851
- ភាគ #:
5492022-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)10FT - នៅក្នុងស្តុក:
5261
- ភាគ #:
5492022-8 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)98FT - នៅក្នុងស្តុក:
5141
- ភាគ #:
5492052-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN FIBER FC PLUG SMPLX 126UM - នៅក្នុងស្តុក:
22892
- ភាគ #:
5492065-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
PIGTAIL SM BUF FIB SC(NG)3.06M - នៅក្នុងស្តុក:
4150
- ភាគ #:
5492065-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
PIGTAIL SM BUF FIB SC (NG) - នៅក្នុងស្តុក:
4517
- ភាគ #:
5492022-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)6FT - នៅក្នុងស្តុក:
5205
- ភាគ #:
5492022-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)16FT - នៅក្នុងស្តុក:
5422
- ភាគ #:
5492021-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)33FT - នៅក្នុងស្តុក:
5149
- ភាគ #:
5492021-9 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - នៅក្នុងស្តុក:
5628
- ភាគ #:
5492022-9 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)19FT - នៅក្នុងស្តុក:
4751
- ភាគ #:
5492051-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - នៅក្នុងស្តុក:
12215
- ភាគ #:
5492051-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - នៅក្នុងស្តុក:
10795

