3-6435025-8
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 3-6435025-8 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 3-6435025-8 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 3-6435025-8 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 62.5125 24FIB PLE MPO |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $957.926 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 3-6435025-8 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 62.5125 24FIB PLE MPO |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 31 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 6435025 Drawing |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Multimode, Duplex |
| ស៊េរី | - |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | - |
| ការវាយតម្លៃ | OFNP, OFNR |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 380.6' (116.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | 0.92dB |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | 62.5/125 |
| លក្ខណៈពិសេស | Plenum, Riser |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 380.6' (116.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | Black |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | Orange |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Trunk |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.53" (13.6mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | MPO |
| តំណទី 1 | MPO |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 31 Agastat Relays / TE Connectivity 3-6435025-8 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
3-6435024-8 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
75
- ភាគ #:
3-6435025-9 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
36
- ភាគ #:
3-6435028-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
83
- ភាគ #:
3-6435028-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
97
- ភាគ #:
3-6435027-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - នៅក្នុងស្តុក:
12
- ភាគ #:
3-6435028-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
80
- ភាគ #:
3-6435025-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA 62.5 24F OFNP MPO - នៅក្នុងស្តុក:
38
- ភាគ #:
3-6435024-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
65
- ភាគ #:
3-6435025-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA 62.5 24F OFNP MPO - នៅក្នុងស្តុក:
39
- ភាគ #:
3-6435028-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
96
- ភាគ #:
3-6435025-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA 62.5 24F OFNP MPO - នៅក្នុងស្តុក:
38
- ភាគ #:
3-6435028-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
72
- ភាគ #:
3-6435025-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
33
- ភាគ #:
3-6435028-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
95
- ភាគ #:
3-6435027-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - នៅក្នុងស្តុក:
10
- ភាគ #:
3-6435025-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
44
- ភាគ #:
3-6435024-9 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
76
- ភាគ #:
3-6435028-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
85
- ភាគ #:
3-6435025-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA 62.5 24F OFNP MPO - នៅក្នុងស្តុក:
35
- ភាគ #:
3-6435025-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - នៅក្នុងស្តុក:
34

