2-6754410-6
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 2-6754410-6 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 2-6754410-6 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 2-6754410-6 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | CA,XG,MTRJ-SC |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $36.383 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 2-6754410-6 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | CA,XG,MTRJ-SC |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 973 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 6754410 |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Multimode, Duplex |
| ស៊េរី | - |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | 20dB |
| ការវាយតម្លៃ | OFNR |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 85.3' (26.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | 0.54dB |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | 50/125 |
| លក្ខណៈពិសេស | Riser, Zipcord |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 85.3' (26.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | Red |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | Orange |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Twin Zip |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.14" (3.6mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | MT-RJ Secure |
| តំណទី 1 | SC Duplex |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 973 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6754410-6 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
2-6754410-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1078
- ភាគ #:
2-6754411-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1098
- ភាគ #:
2-6754399-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - នៅក្នុងស្តុក:
1124
- ភាគ #:
2-6754272-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
68
- ភាគ #:
2-6754411-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - នៅក្នុងស្តុក:
1069
- ភាគ #:
2-6754410-7 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
978
- ភាគ #:
2-6754411-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
968
- ភាគ #:
2-6754410-9 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
885
- ភាគ #:
2-6754411-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1143
- ភាគ #:
2-6754410-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
901
- ភាគ #:
2-6754411-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
960
- ភាគ #:
2-6754411-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1000
- ភាគ #:
2-6754410-8 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
766
- ភាគ #:
2-6754411-4 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1142
- ភាគ #:
2-6754410-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - នៅក្នុងស្តុក:
1135
- ភាគ #:
2-6754410-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
950
- ភាគ #:
2-6754272-9 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
78
- ភាគ #:
2-6754272-8 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - នៅក្នុងស្តុក:
83
- ភាគ #:
2-6754410-3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1115
- ភាគ #:
2-6754410-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,XG,MTRJ-SC - នៅក្នុងស្តុក:
1254

