2-6374611-0
Agastat Relays / TE Connectivity
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 2-6374611-0 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 2-6374611-0 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 2-6374611-0 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.249 | |||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | 2-6374611-0 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Agastat Relays / TE Connectivity |
| ការពិពណ៌នា | C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 4887 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | 6374611 |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Singlemode, Simplex |
| ស៊េរី | - |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | 55dB |
| ការវាយតម្លៃ | PVDF |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 65.6' (20.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | 0.21dB |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | - |
| លក្ខណៈពិសេស | Low Smoke |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic LC To SC 65.6' (20.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | White |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | White |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Buffered Fiber |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.08" (2.0mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | SC |
| តំណទី 1 | LC |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Agastat Relays / TE Connectivity ។ យើងមានបំណែក 4887 Agastat Relays / TE Connectivity 2-6374611-0 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
2-6339191-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - នៅក្នុងស្តុក:
21101
- ភាគ #:
2-6374613-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 25M - នៅក្នុងស្តុក:
1169
- ភាគ #:
2-6278900-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - នៅក្នុងស្តុក:
1187
- ភាគ #:
2-6374611-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 2.0MM SM LC-SC 25M1 - នៅក្នុងស្តុក:
5284
- ភាគ #:
2-6368011-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
STK MJ,2X1,SHLD,-/-/G/Y LEDS - នៅក្នុងស្តុក:
8882
- ភាគ #:
2-6374039-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5/125, PLNM ZIP, SC 20 - នៅក្នុងស្តុក:
4937
- ភាគ #:
2-6374647-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,50,MTRJ-LC - នៅក្នុងស្តុក:
1441
- ភាគ #:
2-6339191-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - នៅក្នុងស្តុក:
28532
- ភាគ #:
2-6374109-6 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 26M - នៅក្នុងស្តុក:
2495
- ភាគ #:
2-6278900-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CA,62.5,MTRJ-ST - នៅក្នុងស្តុក:
1092
- ភាគ #:
2-6374646-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - នៅក្នុងស្តុក:
1270
- ភាគ #:
2-6374613-2 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 22M - នៅក្នុងស្តុក:
1564
- ភាគ #:
2-6278901-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - នៅក្នុងស្តុក:
1139
- ភាគ #:
2-6368144-1 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
CONN MOD JACK COMBO R/A SHLD - នៅក្នុងស្តុក:
5627
- ភាគ #:
2-6374646-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - នៅក្នុងស្តុក:
1483
- ភាគ #:
2-6278901-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - នៅក្នុងស្តុក:
1117
- ភាគ #:
2-6374615-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
TE Connectivity AMP Connectors - ការពិពណ៌នា:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 25M - នៅក្នុងស្តុក:
1179
- ភាគ #:
2-6374645-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 20M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1410
- ភាគ #:
2-6374645-5 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 25M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1419
- ភាគ #:
2-6374647-0 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Agastat Relays / TE Connectivity - ការពិពណ៌នា:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 20M1 - នៅក្នុងស្តុក:
1603

