0862554008
Affinity Medical Technologies - a Molex company
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 0862554008 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ 0862554008 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | 0862554008 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| ការពិពណ៌នា | SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 5M |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | Get a quote | ||||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
Product parameter
| លេខផ្នែក | 0862554008 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| ការពិពណ៌នា | SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 5M |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 4289 pcs |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Multimode |
| ស៊េរី | 86255 |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | - |
| ការវាយតម្លៃ | - |
| ឈ្មោះដ៏ទៃទៀត | 086255-4008 86255-4008 862554008 |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 16.4' (5.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | - |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | 50/125 |
| លក្ខណៈពិសេស | - |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic To 50/125 16.4' (5.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | - |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | - |
| ប្រភេទខ្សែកាប | - |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.12" (3.0mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | - |
| តំណទី 1 | - |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី Affinity Medical Technologies - a Molex company ។ យើងមានបំណែក 4289 Affinity Medical Technologies - a Molex company 0862554008 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
0862554090 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 1M - នៅក្នុងស្តុក:
5585
- ភាគ #:
0862554215 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 1M - នៅក្នុងស្តុក:
5460
- ភាគ #:
0862554350 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 1M - នៅក្នុងស្តុក:
5103
- ភាគ #:
0862554218 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 5M - នៅក្នុងស្តុក:
5310
- ភាគ #:
086222020101800+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
CONN FPC 20POS 0.50MM R/A - នៅក្នុងស្តុក:
115944
- ភាគ #:
086210033340800A+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A - នៅក្នុងស្តុក:
92168
- ភាគ #:
086222024101800+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A - នៅក្នុងស្តុក:
83240
- ភាគ #:
0862554353 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 5M - នៅក្នុងស្តុក:
4797
- ភាគ #:
0862554217 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 3M - នៅក្នុងស្តុក:
5342
- ភាគ #:
0862554005 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 1M - នៅក្នុងស្តុក:
3998
- ភាគ #:
086222010101800+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
FPC 0.5 MM - នៅក្នុងស្តុក:
167654
- ភាគ #:
0862554007 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 3M - នៅក្នុងស្តុក:
3977
- ភាគ #:
086210030340800+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A - នៅក្នុងស្តុក:
56521
- ភាគ #:
0862554093 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 5M - នៅក្នុងស្តុក:
5256
- ភាគ #:
086212012340800+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
KCP - នៅក្នុងស្តុក:
91440
- ភាគ #:
086222030101800+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A - នៅក្នុងស្តុក:
69634
- ភាគ #:
0862554352 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 3M - នៅក្នុងស្តុក:
4938
- ភាគ #:
0862554092 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 3M - នៅក្នុងស្តុក:
4472
- ភាគ #:
086212033340800A+ - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
AVX Corporation - ការពិពណ៌នា:
CONN FFC TOP 33POS 0.50MM R/A - នៅក្នុងស្តុក:
73762
- ភាគ #:
0862555005 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - ការពិពណ៌នា:
SC JPR MM 62.5/125 3.0MM RSR 1M - នៅក្នុងស្តុក:
4299

