DK-2611-01
ASSMANN WSW Components
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ DK-2611-01 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ DK-2611-01 ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | DK-2611-01 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | ASSMANN WSW Components |
| ការពិពណ៌នា | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.87 | $4.427 | $4.316 | $3.984 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.763 | $3.431 | $3.209 | $2.944 | ||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | DK-2611-01 |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | ASSMANN WSW Components |
| ការពិពណ៌នា | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 11134 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | DK-2611-xx Drawing |
| ផលិតផលរូបថត | DK-2611-01.jpg |
| ប្រភេទ | ខ្សែខ្សែខ្សែ |
| វាយ | Multimode, Duplex |
| ស៊េរី | Digitus® |
| បាត់បង់ការបាត់បង់ | - |
| ការវាយតម្លៃ | - |
| ឈ្មោះដ៏ទៃទៀត | AE10427 DK261101 |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | - |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ប្រវែង - រួម | 3.3' (1.0m) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| សំលៀកបំពាក់ (អ៊ីសូឡង់) | - |
| បាត់បង់ការបញ្ចូល | - |
| ប្រភេទជាតិសរសៃ | 62.5/125 |
| លក្ខណៈពិសេស | - |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| ពណ៌ - ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | Black, Red |
| ពណ៌ - ខ្សែកាប | Orange |
| ប្រភេទខ្សែកាប | Buffered Fiber |
| ខ្សែកាបអុបទិក | 0.12" (3.0mm) |
| ពត់កាំ | - |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ទី 2 | ST (2) |
| តំណទី 1 | ST (2) |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី ASSMANN WSW Components ។ យើងមានបំណែក 11134 ASSMANN WSW Components DK-2611-01 ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
DK-2611-02 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M - នៅក្នុងស្តុក:
12177
- ភាគ #:
DK-2543-05 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 5M - នៅក្នុងស្តុក:
5283
- ភាគ #:
DK-2544-02 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 2M - នៅក្នុងស្តុក:
4354
- ភាគ #:
DK-2544-05 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 5M - នៅក្នុងស្តុក:
4272
- ភាគ #:
DK-2612-01 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - នៅក្នុងស្តុក:
10357
- ភាគ #:
DK-2544-01 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 1M - នៅក្នុងស្តុក:
5759
- ភាគ #:
DK-2612-07 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M - នៅក្នុងស្តុក:
8398
- ភាគ #:
DK-2544-07 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 7M - នៅក្នុងស្តុក:
4812
- ភាគ #:
DK-2544-03/3 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 3M - នៅក្នុងស្តុក:
5667
- ភាគ #:
DK-2611-05 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M - នៅក្នុងស្តុក:
8844
- ភាគ #:
DK-2611-03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 3M - នៅក្នុងស្តុក:
10047
- ភាគ #:
DK-2612-02 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - នៅក្នុងស្តុក:
11513
- ភាគ #:
DK-2544-10 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 10M - នៅក្នុងស្តុក:
4148
- ភាគ #:
DK-2543-07 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 7M - នៅក្នុងស្តុក:
4164
- ភាគ #:
DK-2611-07 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - នៅក្នុងស្តុក:
6584
- ភាគ #:
DK-2543-10 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 10M - នៅក្នុងស្តុក:
3870
- ភាគ #:
DK-2612-03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M - នៅក្នុងស្តុក:
7784
- ភាគ #:
DK-2612-05 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - នៅក្នុងស្តុក:
7868
- ភាគ #:
DK-2611-10 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - នៅក្នុងស្តុក:
6363
- ភាគ #:
DK-2544-03 - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ASSMANN WSW Components - ការពិពណ៌នា:
CABLE FIBER OPTIC 3M - នៅក្នុងស្តុក:
4737
