LT1032CSW#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
រូបភាពមានសម្រាប់តែឯកសារយោងប៉ុណ្ណោះ។
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ LT1032CSW#PBF ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
សូមមើលការបញ្ជាក់ផលិតផលសម្រាប់ព័ត៌មានលំអិតអំពីផលិតផល។
ទិញ LT1032CSW#PBF ដោយមានទំនុកចិត្តពី Components-Store.com, ការធានា 1 ឆ្នាំ
ស្នើសុំការដកស្រង់
| លេខផ្នែក | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| ការពិពណ៌នា | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| តម្លៃយោង (ជាប្រាក់ដុល្លារអាមេរិក) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.673 | $1.111 | $0.936 | |||
- ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
- ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ព័ត៌មានទាក់ទង
- សន្លឹកទិន្នន័យ
Product parameter
| លេខផ្នែក | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| ក្រុមហ៊ុនផលិត | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| ការពិពណ៌នា | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | ដឹកនាំដោយឥតគិតថ្លៃ / RoHS |
| បរិមាណដែលអាចរកបាន | 39042 pcs |
| សន្លឹកទិន្នន័យ | LT1032 |
| ផលិតផលរូបថត | LT1032CSW#PBF.jpg |
| ប្រភេទ | សៀគ្វីរួមបញ្ចូល (ICs) |
| តង់ស្យុង - ផ្គត់ផ្គង់ | 5 V ~ 15 V |
| វាយ | Driver |
| កញ្ចប់ឧបករណ៍ផ្គត់ផ្គង់ | 16-SOIC |
| ស៊េរី | - |
| ពិធីការ | RS232, RS423 |
| ការវេចខ្ចប់ | Tube |
| កញ្ចប់ / សំណុំរឿង | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ឈ្មោះដ៏ទៃទៀត | LT1032CSWPBF |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | 0°C ~ 70°C |
| ចំនួនអ្នកបើកបរ / អ្នកទទួល | 4/0 |
| ប្រភេទម៉ោន | Surface Mount |
| កម្រិតរស្មីសំណើម (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ស្ថានភាពស្ថានភាពឥតបានការ / ស្ថានភាព RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| ឌុច | - |
| ការពិពណ៌នាលំអិត | 4/0 Driver RS232, RS423 16-SOIC |
| អត្រាទិន្នន័យ | - |
| លេខផ្នែកមូលដ្ឋាន | LT1032 |
Components-Store.com គឺជាអ្នកចែកចាយគ្រឿងបន្លាស់អេឡិចត្រូនិច។ យើងមានឯកទេសក្នុងគ្រប់គ្រឿងអេឡិចត្រូនិចស៊េរី ADI (Analog Devices, Inc.) ។ យើងមានបំណែក 39042 ADI (Analog Devices, Inc.) LT1032CSW#PBF ដែលអាចរកបាននៅពេលនេះ។ ស្នើសុំសម្រង់ពីអ្នកចែកចាយអេឡិចត្រូនិចនៅ Components-Store.com ក្រុមលក់របស់យើងនឹងទាក់ទងអ្នកក្នុងរយៈពេល 24 ម៉ោង។
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
អ៊ីម៉ែល RFQ: info@Components-Store.com
ផលិតផលដែលទាក់ទង
- ភាគ #:
LT1031DMH#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
Linear Technology - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - នៅក្នុងស្តុក:
5295
- ភាគ #:
LT1034BCZ-1.2#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - នៅក្នុងស្តុក:
35500
- ភាគ #:
LT1032CN#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - នៅក្នុងស្តុក:
36990
- ភាគ #:
LT1032IN#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - នៅក្នុងស្តុក:
26961
- ភាគ #:
LT1034BIZ-1.2#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - នៅក្នុងស្តុក:
18921
- ភាគ #:
LT1034BCZ-1.2#TRPBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - នៅក្នុងស្តុក:
35013
- ភាគ #:
LT1031BCH - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - នៅក្នុងស្តុក:
3990
- ភាគ #:
LT1032ISW#TRPBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - នៅក្នុងស្តុក:
31955
- ភាគ #:
LT1031CCH#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - នៅក្នុងស្តុក:
4795
- ភាគ #:
LT1034BCZ-2.5#TRPBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 - នៅក្នុងស្តុក:
29250
- ភាគ #:
LT1030CN#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - នៅក្នុងស្តុក:
4300
- ភាគ #:
LT1033CT#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC REG LINEAR NEG ADJ 3A TO220-3 - នៅក្នុងស្តុក:
28595
- ភាគ #:
LT1032CSW#TRPBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - នៅក្នុងស្តុក:
31590
- ភាគ #:
LT1030CS#TRPBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRVR LOWPWR QUAD 14-SOIC - នៅក្នុងស្តុក:
5128
- ភាគ #:
LT1030CN - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - នៅក្នុងស្តុក:
48598
- ភាគ #:
LT1030CS#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRVR LOWPWR QUAD 14-SOIC - នៅក្នុងស្តុក:
5739
- ភាគ #:
LT1034BCZ-2.5#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 - នៅក្នុងស្តុក:
36624
- ភាគ #:
LT1032ISW#PBF - ក្រុមហ៊ុនផលិត:
ADI (Analog Devices, Inc.) - ការពិពណ៌នា:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - នៅក្នុងស្តុក:
29740
